Audi TT
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.1999 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 132 kW AJQ;APP | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TRUZZZ8NZY1026417 | ||||||
| Reg. nr. | 874TFZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1781 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Tippkiirus: | 228 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4041 mm |
| Laius: | 1764 mm |
| Kõrgus: | 1290 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1315 kg |
| Täismass: | 1625 kg |
| Kandevõime: | 310 kg |
| Teljevahe: | 2410 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
AUDI TTПробег автомобиля: 321.000 км
Двигатель: 1.8 Бензин ( 132 кВт).
Коробка передач: Механическая
Год выпуска автомобиля: 1999 г.
Техосмотр 05/2027
Цена: 2499€.-
Инфо: 58384848
*При покупке автомобиля есть возможность прохождение тех.осмотра на год!
(Мы можем доставить машину в любой город Эстонии,Латвии и Литвы, а также в другие страны Европы!)
МЫ НАХОДИМСЯ ПО АДРЕСУ:Estonia,Narva,Paul Kerese 21 (Рядом c магазином:Automaailm и Kia motors).
Мы Работаем каждый день! (10.00-19.00).Просим заранее связаться с нами по телефону!тел:+372 58384848.
ВОЗМОЖНОСТЬ РАССРОЧКИ БЕЗ ПЕРВОГО ВЗНОСА.
Информация о рассрочке Primero Autolaen +372 6988444.
Покупка / Продажа / обмен автомобилей
Контакты: E-mail: ddautogruppou@bk.ru
Наш сайт: www.assortiauto.ee
Тел.+372 58384848.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 416 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!