Honda Accord
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2008 | ||||||
| Läbisõit | 230 000 km | ||||||
| Keretüüp | 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 115 kW R20A3 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JHMCU16609C207204 | ||||||
| Reg. nr. | 961BBK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2027 | ||||||
Müüja: ALIAKSANDR
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 115 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.4 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 7.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 182 g/km |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4730 mm |
| Laius: | 1850 mm |
| Kõrgus: | 1440 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1513 kg |
| Täismass: | 1960 kg |
| Kandevõime: | 447 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2705 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 424 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.