Audi A3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2021 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 86 153 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 4/5 ust, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZGY4MA065587 | ||||||
| Reg. nr. | 364PXG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Elektromehaaniline roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- ESC stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- Turvavööd koos pingutitega esiistmetel
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Kesklukustus
- Vihmasensor
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Rest Assist (väsimuse tuvastamine)
- Proaktiivne sõitjakaitsesüsteem (Pre-Crash)
- Audi pre sence süsteem ees
- Kaugtulede juhtseade "Light Assist"
- "Hädaabi"
- Dünaamiline liiklusmärkide ekraan
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Digital driver display
- Lane Departure Warning
- Automated Parking
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Sportrool
- Reguleeritav roolisammas
- Käiguvahetus roolilt
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Jalamatid tektiilist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Eraldi päevatuled
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- Bluetooth liides
- Programos ryšys
- Värviline multifunktsionaalnäidik
- USB-C input
- Wireless phone charger
Istmed
- Tekstiilpolster
- Sportistmed
- Istmesoojendused ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Hooldusraamat
- Garantii
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 131 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4339 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1391 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1432 kg |
| Täismass: | 1875 kg |
| Kandevõime: | 443 kg |
| Autorongi mass: | 3375 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 690 kg |
| Teljevahe: | 2618 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 92 €
Registreerimistasu: 498 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.