Honda CR-V Executive
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 234 209 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 114 kW R20A9 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | SHSRE5890DU021297 | ||||||
| Reg. nr. | 680MJN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Müüja: Veljo
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Panoraamkatus: elektrilise rulooga
- 12V pistikupesa: 2 tk
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Katusereelingud: originaal
Multimeedia
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- Subwoofer
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Kütusekulu linnas: | 10.1 l/100 km |
| Maanteel: | 6.2 l/100 km |
| Keskmine: | 7.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4570 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1685 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1668 kg |
| Täismass: | 2100 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2630 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 214 €
Registreerimistasu: 804 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.