Mercedes-Benz ML 320
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2006 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 165 kW 642940 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDC1641221A093233 | ||||||
| Reg. nr. | 315BMY | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12.8 l/100 km |
| Maanteel: | 7.8 l/100 km |
| Keskmine: | 9.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 249 g/km |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4780 mm |
| Laius: | 1900 mm |
| Kõrgus: | 1735 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2185 kg |
| Täismass: | 2830 kg |
| Kandevõime: | 645 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2915 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
MERCEDES-BENZ ML 320 CDIПробег автомобиля: 380.000 км
Двигатель: 3.0 Дизель ( 165 кВт).
Коробка передач: Автомт
Год выпуска автомобиля: 2006 г.
Техосмотр 05/2027
Цена: 2999€.-
Инфо: 58384848
*При покупке автомобиля есть возможность прохождение тех.осмотра на год!
(Мы можем доставить машину в любой город Эстонии,Латвии и Литвы, а также в другие страны Европы!)
МЫ НАХОДИМСЯ ПО АДРЕСУ:Estonia,Narva,Paul Kerese 21 (Рядом c магазином:Automaailm и Kia motors).
Мы Работаем каждый день! (10.00-19.00).Просим заранее связаться с нами по телефону!тел:+372 58384848.
ВОЗМОЖНОСТЬ РАССРОЧКИ БЕЗ ПЕРВОГО ВЗНОСА.
Информация о рассрочке Primero Autolaen +372 6988444.
Покупка / Продажа / обмен автомобилей
Контакты: E-mail: ddautogruppou@bk.ru
Наш сайт: www.assortiauto.ee
Тел.+372 58384848.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 151 €
Registreerimistasu: 607 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz ML 320
2008
2500 €
71 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2007, 445 000 km
3490 €
43 €/kuus
Mercedes-Benz ML 320
2007, 500 237 km
5000 €
61 €/kuus
Mercedes-Benz ML 280
2005, 364 555 km
5500 €
67 €/kuus
Mercedes-Benz ML 300
2009, 269 000 km
5999 €
73 €/kuus
Mercedes-Benz ML 300
2009, 356 000 km
5999 €
73 €/kuus