Škoda Karoq Elegance FL
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 156 678 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJJ9NU9N5048527 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Pagasikate: automaatne
- Kaubakinnituse konksud
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Lisavõti- sõidurežiimi valiku korral individuaalse seadistamisega
- Külgturvapadjad taga koos proaktiivse turvasüsteemiga eesistujatele (Crew Protect Assist)
- 3 tsooniline automaatne kliimaseade
- Ruumisäästev varuratas (rehvimõõt 125/70 R18), tungraud ja veljevõti
- Elektrilise lukustussüsteemiga haagisekonks
- Mootori ja käigukasti põhjaalune kaitse (plastist)
- Nahast istmekatted
- 3 kodaraga, soojendusega multifunktsionaalne nahkrool
- Adaptiivne kiirushoidik
- Tagumiste istmete Varioflex kinnitussüsteem: tagaiste koosneb kolmest istmest, millest igaühte on võimalik eraldi seadistada või eemaldada
- Navigatsioonisüsteem Columbus PLUS: 9,2" ekraan, 2 USB-C-liidest, Bluetooth koos telefonilaekaga keskkonsoolis (ühendus välisantenniga), juhtmeta laadimise funktsioon (Wireless Charging)
- Käetugi esiistmete vahel, panipaigaga + 230 V pistik ja 2 USB-C-liidest (üks keskkonsoolis ees, teine tagaküljel)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 130 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4440 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1616 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1603 kg |
| Täismass: | 2005 kg |
| Kandevõime: | 402 kg |
| Autorongi mass: | 3805 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2625 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Nahk, Matrix LED, Navi, ACC, Kaamera
NR.16Ostetud ja hooldatud Rohe Autos
1 Omanik
Väga rikkalik lisavarustus!
Vahetatud hammasrihma kompl+veepump, uus aku ja hooratas.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 91 €
Registreerimistasu: 556 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.