Škoda Rapid
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 73 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 70 kW DKL | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBEP6NH6K4037472 | ||||||
| Reg. nr. | 038DBK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Müüja: Andrus
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Tahavaatepeegel
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid: kumm
- Armatuurlaud
Multimeedia
- Autotelefon
- Kõlarid
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.2 l/100 km |
| Keskmine: | 4.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 126 g/km |
| Tippkiirus: | 184 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4304 mm |
| Laius: | 1706 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1208 kg |
| Täismass: | 1639 kg |
| Kandevõime: | 431 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 580 kg |
| Teljevahe: | 2590 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 73 €
Registreerimistasu: 393 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.