Renault Captur
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2022 | ||||||
| Läbisõit | 41 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.3, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1RJB00568774253 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 13.07.2026 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sami Väisänen tel. 0405898635
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 10/25, 39 tuh km
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Saadaval Auto Bassadone Turva 12 kuud/20 000 km 590€
- Saadaval Auto Bassadone Turva 24 kuud/40 000 km 890€
- Eesmine parkimisandur
- Tagurduskaamera
- Tagumine parkimisandur
- ESC sõidustabiilsussüsteem libisemisvastase süsteemiga
- Automaatne kliimaseade
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Elektrilised esiaknad
- Elektrilised tagaaknad
- Esiistmete külgturvapadjad
- Esiistmete turvapadjad (esiistuja turvapadi väljalülitatav)
- Turvakardinad
- Elektriline seisupidur
- Soojendusega rool
- Hädaabikõnesüsteem eCall
- Rajal hoidmise abisüsteem
- Easy Link 9,3" ekraaniga, haiuimeantenn
- ISOFIX-kinnituspunktid tagaistme külgkohtadel ja esiistmel
- Multi-Sense süsteem
- Täis-LED Pure Vision esituled
- Automaatne päevatulede ja esilaternate vahetusfunktsioon
- Nutikaardi võti
- Navigatsioonisüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1332 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.2 s |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4227 mm |
| Laius: | 1797 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1373 kg |
| Täismass: | 1834 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 685 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 191 €
Registreerimistasu: 981 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Captur
2020, 62 000 km
13 900 €
159 €/kuus
Renault Captur
2022, 90 111 km
14 900 €
170 €/kuus
Renault Captur
2021, 54 000 km
14 900 €
170 €/kuus
Renault Captur
2021, 95 070 km
14 990 €
171 €/kuus
Renault Captur
2021, 45 000 km
15 450 €
177 €/kuus
Renault Captur
2021, 65 000 km
15 500 €
177 €/kuus