Peugeot 307
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2003 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 80 kW NFU | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF33CNFUB82718459 | ||||||
| Reg. nr. | 307MDR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Välistemperatuuri näidik
- Tagaklaasi soojendus
Multimeedia
- Autokompuuter
- Kõlarid
- CD mängija
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid: originaal
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1587 cm³ |
| Võimsus: | 80 kW |
| CO₂ emissioon: | 169 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4202 mm |
| Laius: | 1746 mm |
| Kõrgus: | 1512 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1268 kg |
| Täismass: | 1693 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2608 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 282 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!