Citroën C3
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2017 · Prantsusmaa | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 55 kW BH02 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7SXBHW6HT669667 | ||||||
| Reg. nr. | 909GWJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1560 cm³ |
| Võimsus: | 55 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.3 l/100 km |
| Maanteel: | 3.2 l/100 km |
| Keskmine: | 3.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 93 g/km |
| Tippkiirus: | 169 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3996 mm |
| Laius: | 1749 mm |
| Kõrgus: | 1490 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1165 kg |
| Täismass: | 1640 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Haagis piduritega: | 600 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2539 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Reg tasu tasutudMootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 324 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.