BMW 316
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2000 · Saksamaa | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.9, 77 kW BMW-194E1 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBACS11000FR95451 | ||||||
| Reg. nr. | 60NLP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: elektriline
- Kliimaseade: konditsioneer
- Parkimisandurid: taga
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Muu
- Pagasikate
- A/C toimib
- Mootorikett just vahetatud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1895 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| CO₂ emissioon: | 183 g/km |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4210 mm |
| Laius: | 1698 mm |
| Kõrgus: | 1378 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1250 kg |
| Täismass: | 1635 kg |
| Kandevõime: | 385 kg |
| Haagis piduritega: | 1250 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Bmw 316 77kw 2000a KORRALIK
2 võtitEestis sõitnud 6500km (2025 Saksast)
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 324 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!