Opel Frontera GS
|
|||||||
| Seisukord | Uus | ||||||
| Keretüüp | Universaal | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.2, 100 kW | ||||||
| CO₂ | 123 g/km | ||||||
| Värv | Oranž | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| VIN | VXKCSHPY4ST309342 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Passiivne pimenurga jälgimissüsteem
- Aktiivne hädapidurdussüsteem, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus, kokkupõrkeohu hoiatus, kiiruspiirangu liiklusmärkide tuvastus, kiiruse ületamise hoiatus, juhi tähelepanu jälgimine, püsikiiruse hoidja ja kiirusepiiraja
- ABS + ESP koos nõlvaltstardi abiga
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- Kinnitamata turvavööde hoiatustuli ja helisignaal ning kõrvalistuja istme turvapadja väljalülitamise võimalus
- Juhi ja kõrvalistuja turvapadjad, külgmised turvapadjad ees ning turvakardinad ees ja taga
- Pidurite blokeerimisvastane süsteem (ABS), avarii-pidurdusabi süsteem (EBA), elektrooniline pidurdusjõu kontroll (EBD), veojõukontroll (ASR)
- Eesmised ja tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera
Audio ja kommunikatsioon
- 10" puutetundlik ekraan, raadio, navigatsioonisüsteem, Bluetooth, juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto, 6 kõlarit
- 10" digitaalne näidikuplokk
Rehvid ja veljed
- 17" valuveljed (must/hõbe) rehvid 215/60 R17
Mugavus
- Elektriliselt kokkuklapitavad soojendusega küljepeeglid
- Automaatne kliimaseade, vihma- ja valgusandur, värske õhu filter
- Kaugtulede assistent (HBA)
- Elektrilised aknad ees ja taga
- Elektriline seisupidur
- Kaugjuhitav kesklukk
Eksterjöör
- Onyx musta värvi küljepeeglite korpused
- Musta värvi uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
- Toonitud tagumised küljeaknad ja tagaklaasid
- LED tagatuled
- Täis-LED esituled
- Matt musta värvi rattakoopa laiendid
Interjöör
- Juhiistme kõrguse reguleerimine
- Kaheastmeline pagasiruumi põrand
- Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
- Pardaarvuti
- ISOFIX kinnitused teise istmerea välimistel istmetel
- 12V pistik ees
- Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine
- 1/3 - 2/3 allaklapitav tagaistme seljatugi
- USB-C laadimispistik ees ja kaks USB-C laadimispistikut teises reas
Muu
- Kanyon Orange
- Rehviparanduskomplekt
- Mustad pikisuunalised katusereelingud
- Eesmised LED udutuled
- Varuratta eelvalmidus
- Soojendusega esiistmed
- Roolisoojendus
- Soojendusega esiklaas
- Sisu: Tume tekstiilsisu
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 100 kW |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 123 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Keretüüp: | Universaal |
| Pikkus: | 4385 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1635 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1344 kg |
| Täismass: | 1830 kg |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 795 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Täisteenusliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.