Dacia Sandero essential
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | LPG |
| Mootor | 1.0 Eco-G 100hj |
| Värv | Valge - Valge tavavärv glacier |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | LPG |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4099 mm |
| Kõrgus: | 1535 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 600 kg |
| Teljevahe: | 2604 mm |