Citroën Ami AMI
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Luukpära |
| Kütus | Elekter |
| Käigukast | Automaat |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Elekter |
Kere ja istekohad
| Keretüüp: | Luukpära |
| Pikkus: | 2460 mm |
| Laius: | 1388 mm |
| Kõrgus: | 1525 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Täismass: | 700 kg |