Renault Master EXTRA Van FWD Euro6x
| Seisukord | Uus |
| Keretüüp | Kaubik, 3 ust, 3 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 2.0 Blue dCi 170hj AT9 |
| Värv | Must - Must metallikvärv pearl |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 16.5 s |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 6315 mm |
| Kõrgus: | 2500 mm |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Teljevahe: | 4215 mm |