Opel Frontera GS
|
|||||||
| Seisukord | Uus | ||||||
| Keretüüp | Universaal | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.2, 74 kW | ||||||
| CO₂ | 123 g/km | ||||||
| Värv | Roheline | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
Varustus
Audio ja kommunikatsioon
- 10" digitaalne näidikuplokk
- 10" puutetundlik ekraan, raadio, navigatsioonisüsteem, Bluetooth, juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto, 6 kõlarit
Mugavus
- Kaugtulede assistent (HBA)
- Elektriline seisupidur
- Elektrilised aknad ees ja taga
- Kaugjuhitav kesklukk
- Automaatne kliimaseade, vihma- ja valgusandur, värske õhu filter
- Elektriliselt kokkuklapitavad soojendusega küljepeeglid
Eksterjöör
- Täis-LED esituled
- Onyx musta värvi küljepeeglite korpused
- Toonitud tagumised küljeaknad ja tagaklaasid
- Matt musta värvi rattakoopa laiendid
- LED tagatuled
- Musta värvi uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
Interjöör
- Automaatselt tumenev tahavaatepeegel
- USB-C laadimispistik ees ja kaks USB-C laadimispistikut teises reas
- 1/3 - 2/3 allaklapitav tagaistme seljatugi
- Rooli kõrguse ja kauguse reguleerimine
- 12V pistik ees
- ISOFIX kinnitused teise istmerea välimistel istmetel
- Pardaarvuti
- Kaheastmeline pagasiruumi põrand
- Juhiistme kõrguse reguleerimine
Ohutus ja turvalisus
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- ABS + ESP koos nõlvaltstardi abiga
- Aktiivne hädapidurdussüsteem, sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus, kokkupõrkeohu hoiatus, kiiruspiirangu liiklusmärkide tuvastus, kiiruse ületamise hoiatus, juhi tähelepanu jälgimine, püsikiiruse hoidja ja kiirusepiiraja, passiivne pimenurga jälgimissüsteem
- Eesmised ja tagumised parkimisandurid ja tagurduskaamera
- Pidurite blokeerimisvastane süsteem (ABS), avarii-pidurdusabi süsteem (EBA), elektrooniline pidurdusjõu kontroll (EBD), veojõukontroll (ASR)
- Juhi ja kõrvalistuja turvapadjad, külgmised turvapadjad ees ning turvakardinad ees ja taga
- Kinnitamata turvavööde hoiatustuli ja helisignaal ning kõrvalistuja istme turvapadja väljalülitamise võimalus
Rehvid ja veljed
- 17" valuveljed (must/hõbe) rehvid 215/60 R17
Muu
- Khaki Green
- Rehviparanduskomplekt
- Tech Pack: Mustad pikisuunalised katusereelingud
- Eesmised LED udutuled
- Võtmeta sisenemine ja käivitamine
- Varuratta eelvalmidus
- Soojendusega esiistmed
- Roolisoojendus
- Soojendusega esiklaas
- Sisu: Tume tekstiilsisu
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 74 kW |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 123 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Universaal |
| Pikkus: | 4385 mm |
| Laius: | 1795 mm |
| Kõrgus: | 1635 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1344 kg |
| Täismass: | 1830 kg |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 795 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Coop Pank Autoliising
Täisteenusliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.