Renault Trafic
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 05.2021 | ||||||
| Mileage | 107 000 km | ||||||
| Body type | 5 durys, 3 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Dyzelinas | ||||||
| Variklis | 2.0, 107 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VF1FL000367002986 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 16.06.2027 | ||||||
Įranga
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Ilari Jokirinne tel. 0405133787
- Hooldusajalugu
- Käibemaksu mahaarvatav
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Eber kellaga
- Soome auto
- MEDIA NAV 2.0 Evolution (7-tolline puutetundlik ekraan, navigatsioon, raadio, AUX- ja USB-pistikud, Bluetooth muusika voogedastusega ja telefonifunktsioonidega) + kaugjuhtimispult
- Veokonks
- Tagumised paarisuksed
- Seinte ja põranda vineerimine
- Tagurdusandur ja -kaamera
- ESC-sõidustabiilsuse juhtimissüsteem
- Kliimaseade + õhufilter
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Sõiduarvuti
- Esiistme turvapadi, väljalülitatav
- Juhi esiturvapadi
- Juhi ja kaassõitja külgturvapadjad
- ABS-pidurid elektroonilise pidurdusjõu jaotuse ja hädapidurdusvõimendiga
- Elektrilised aknatõstukid, juhi poolel ühe vajutuse funktsioon
- Nahkkattega rool
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Extended Grip süsteem
- Nutitelefoni peegeldusfunktsioonid Apple CarPlay + Android Auto
- Pimenurga peegel kaassõitja päikesesirmis
- LED-päevasõidutuled
- Täis-LED esituled
- Veokonks
- Liuguks paremal
- Metallist tagauksed, 180° avanevad
- Eberspächer lisasoojendi kellakomplektiga
- Elektrilised ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
- 3-funktsiooniline võti (keskse lukustuse valikuline avamine ja lukustamine)
- Metallist vahesein läbilaadimisluugiga
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dyzelinas |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1997 cm³ |
| Power: | 107 kW |
| Average: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emission: | 195 g/km |
| Maximum speed: | 176 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Baltas |
| Sėdimos vietos: | 3 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 5399 mm |
| Width: | 1956 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Furgonas |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1890 kg |
| Technical max. mass: | 3050 kg |
| Max braked trailer weight: | 1650 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysSeller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
104 €/month
Renault Trafic
2020, 117 556 km
13 990 €
160 €/month
Renault Trafic
2020, 120 910 km
14 990 €
161 €/month
Renault Trafic
2019, 145 235 km
14 990 €
161 €/month
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 490 €
176 €/month
Renault Trafic
2020, 115 000 km
15 880 €
182 €/month