Renault Trafic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2021 | ||||||
| Läbisõit | 107 000 km | ||||||
| Keretüüp | 5 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 107 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1FL000367002986 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 16.06.2027 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Ilari Jokirinne tel. 0405133787
- Hooldusajalugu
- Käibemaksu mahaarvatav
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kaks komplekti rehve
- Eber kellaga
- Soome auto
- MEDIA NAV 2.0 Evolution (7-tolline puutetundlik ekraan, navigatsioon, raadio, AUX- ja USB-pistikud, Bluetooth muusika voogedastusega ja telefonifunktsioonidega) + kaugjuhtimispult
- Veokonks
- Tagumised paarisuksed
- Seinte ja põranda vineerimine
- Tagurdusandur ja -kaamera
- ESC-sõidustabiilsuse juhtimissüsteem
- Kliimaseade + õhufilter
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- Sõiduarvuti
- Esiistme turvapadi, väljalülitatav
- Juhi esiturvapadi
- Juhi ja kaassõitja külgturvapadjad
- ABS-pidurid elektroonilise pidurdusjõu jaotuse ja hädapidurdusvõimendiga
- Elektrilised aknatõstukid, juhi poolel ühe vajutuse funktsioon
- Nahkkattega rool
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Extended Grip süsteem
- Nutitelefoni peegeldusfunktsioonid Apple CarPlay + Android Auto
- Pimenurga peegel kaassõitja päikesesirmis
- LED-päevasõidutuled
- Täis-LED esituled
- Veokonks
- Liuguks paremal
- Metallist tagauksed, 180° avanevad
- Eberspächer lisasoojendi kellakomplektiga
- Elektrilised ja soojendusega välispeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
- 3-funktsiooniline võti (keskse lukustuse valikuline avamine ja lukustamine)
- Metallist vahesein läbilaadimisluugiga
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 107 kW |
| Keskmine: | 7.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 195 g/km |
| Tippkiirus: | 176 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5399 mm |
| Laius: | 1956 mm |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1890 kg |
| Täismass: | 3050 kg |
| Haagis piduritega: | 1650 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Trafic
2018, 234 000 km
8900 €
104 €/kuus
Renault Trafic
2020, 117 556 km
13 990 €
160 €/kuus
Renault Trafic
2020, 120 910 km
14 990 €
161 €/kuus
Renault Trafic
2019, 145 235 km
14 990 €
161 €/kuus
Renault Trafic
2019, 111 000 km
15 490 €
176 €/kuus
Renault Trafic
2020, 115 000 km
15 880 €
182 €/kuus