Škoda Kodiaq
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 11.2019 · Estija | ||||||
| Mileage | 151 406 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 4/5 ust, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Benzinas | ||||||
| Variklis | 1.5, 110 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | TMBJB7NS6L8507802 | ||||||
| Reg. nr. | 479RCP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Įranga
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Signalisatsioon mahuanduriga ja kaldeanduriga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid taga
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid kummist
- Jalamatid veluurist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
- Lamellrehvid
- Rehviparanduskomplekt
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Multifunktsionaalnäidik
- Programos ryšys
- Juhi infosüsteem
Istmed
- Tekstiilpolster
- Istmesoojendused ees
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Porikummid
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| CO₂ emission: | 169 g/km |
Body and seats
| Spalva: | Rudas |
| Body type: | Hatchback |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4697 mm |
| Width: | 1882 mm |
| Height: | 1660 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1621 kg |
| Technical max. mass: | 2189 kg |
| Load bearing capacity: | 568 kg |
| Weight of road train: | 3989 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2788 mm |
| Number of axles: | 2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 253 €
Registration fee: 932 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Škoda Superb
2018, 87 876 km
18 900 €
215 €/month
BMW X1
2019, 85 000 km
18 900 €
216 €/month
Škoda Karoq
2020, 106 544 km
18 990 €
217 €/month
Volkswagen T-Roc
2020, 82 502 km
18 995 €
217 €/month
Nissan X-Trail
2020, 90 000 km
19 000 €
216 €/month
Škoda Superb
2021, 135 000 km
19 000 €
204 €/month