Harley-Davidson Street Bob
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 04.2019 · Estija | ||||||
| Mileage | 4 000 km Serviso knygelė |
||||||
| Body type | Classical motorcycle, 2 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Benzinas | ||||||
| Variklis | 1.7, 64 kW J | ||||||
| Transmisija | Mechaninė | ||||||
| Pavara | Galiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | 5HD1YJJC0KC010791 | ||||||
| Reg. nr. | 88IR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Įranga
Saugumas ir apsauga
- ABS brakes
- Immobiliser
Komfortas
- Keyless start
Žibintai
- Daytime running lights: led
- Rear lights
Kitas
- Kodarveljed (Ees 19" ja taga 16")
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzinas |
| Cubic capacity: | 1.7 l |
| Cubic capacity: | 1745 cm³ |
| Power: | 64 kW |
| Average: | 5.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 128 g/km |
| Maximum speed: | 190 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Spalva: | Juodas |
| Body type: | Classical motorcycle |
| Sėdimos vietos: | 2 vnt |
| Length: | 2320 mm |
| Width: | 865 mm |
| Height: | 1160 mm |
| Vehicle category: | L3e |
| Transporto priemonės tipas: | Mototechnics |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 297 kg |
| Technical max. mass: | 526 kg |
| Load bearing capacity: | 229 kg |
| Wheelbase: | 1630 mm |
| Number of axles: | 2 |
Additional information
Harley-Davidson Street Bob on minimalistliku bobber-stiiliga cruiser, mis keskendub lihtsusele, jõule ja klassikalisele sõiduelamusele.Kuulub Harley-Davidson Softail perekonda, pakkudes kergemat ja jäigemat raami ning paremat juhitavust.
1745 cm³ Milwaukee-Eight 107 V-twin mootor toodab tugevat pöördemomenti (149 Nm), mis annab jõulise kiirenduse madalatel pööretel.
Võimsus pole esmatähtis – rõhk on “torque’is” ja sujuvas, robustses sõidutundes.
Disain on “less is more”: mini lenks, kodarveljed, lühikesed porilauad ja mustaks värvitud detailid.
Tehnika on lihtne, kuid kaasaegne: digitaalne näidik, keyless käivitus ja LED-valgustus, samuti on ka signalisatsioon peal.
Vedrustus Softail monoshock annab mugavama ja stabiilsema sõidu kui vanemad Harley raamid.
- Sõiduk on puhas ja heas tehnilises korras
- Olnud 1 omanik
- Hooldatud Punase tn. Harley teeninduses
- Viimase 3-4a jooksul kasutatud minimaalselt
Palume huvi korral ette helistada, sõiduk ei asu kohapeal.
EST, ENG +372 5276666
Exchange option
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.