Volvo V90
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 08.2020 | ||||||
| Mileage | 72 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Įkraunamas hibridas (benzinas/elektra) | ||||||
| Variklis | 2.0, 288 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Visų varomųjų ratų pavara | ||||||
| VIN | YV1PWBMVDL1140781 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 14.10.2026 | ||||||
Įranga
- HUD esiklaasi peegeldusnäidik
- Hooldusajalugu
- Automaatkäigukast Geartronic 8-käiguline
- Sõidustabiilsuse juhtimissüsteem ESC
- Automaatne kliimaseade ECC
- Viimane hooldus: 71000km, 4/2026
- Polsterdus: Moritz nahk sportistmed (RA01)
- 2x võtmed
- Parkimisabi visuaalne 360° + kaamerad, Technic pakett kokku (139)
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Parkimisandurid taha ja ette (691)
- Panoraamkatuseluuk, elektriline (30)
- Esiistmete elektriline kõrguse ja nimmetoe reguleerimine
- Esiistmete reietoe reguleerimine (1101)
- Esiistmete elektriline nimmetoe reguleerimine 4-suunaline (212)
- Elektriline juhiiste mäluga (47)
- Päikesesirmid tagauksele (170)
- R-Design rool
- Elektriline tagaluuk käed-vabad funktsiooniga (115)
- Digitaalne näidikupaneel 12,3"
- Sensus Audio Premium Sound by Harman/Kardon (1033)
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" puutetundlik ekraan
- Võtmeta sõidukisüsteem
- Katusereelingud, läikivmustad integreeritud
- 19" alumiiniumveljed 5-kodaraga matt must dc (158)
- R-Design välimuspakett
- LED-esituled ja "thors hammer" LED-päevatuled
- Sisekujunduse Mesh alumiiniumviimistlus (440)
- R-Design pedaalid
- Armatuurlaua kate ja uksepaneelid kunstnahast
- Must sisekatus (205)
- Nahkkattega võti
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Įkraunamas hibridas (benzinas/elektra) |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1969 cm³ |
| Power: | 288 kW |
| Average: | 2 l/100 km |
| CO₂ emission: | 46 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 5.3 s |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Pilkas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4936 mm |
| Width: | 1890 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2050 kg |
| Technical max. mass: | 2620 kg |
| Max braked trailer weight: | 2100 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 205 €
Registration fee: 664 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.