Volvo V90
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2020 | ||||||
| Läbisõit | 72 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 288 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | YV1PWBMVDL1140781 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 14.10.2026 | ||||||
Varustus
- HUD esiklaasi peegeldusnäidik
- Hooldusajalugu
- Automaatkäigukast Geartronic 8-käiguline
- Sõidustabiilsuse juhtimissüsteem ESC
- Automaatne kliimaseade ECC
- Viimeisin huolto: 71000km, 4/2026
- Verhoilu: Moritz nahka sport istuimet (RA01)
- 2x võtmed
- Parkimisabi visuaalne 360° + kaamerad, Technic pakett kokku (139)
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Parkimisandurid taha ja ette (691)
- Panoraamkatuseluuk, elektriline (30)
- Esiistmete elektriline kõrguse ja nimmetoe reguleerimine
- Esiistmete reietoe reguleerimine (1101)
- Esiistmete elektriline nimmetoe reguleerimine 4-suunaline (212)
- Elektriline juhiiste mäluga (47)
- Aurinkoverhot takaoviin (170)
- R-Design rool
- Elektriline tagaluuk käed-vabad funktsiooniga (115)
- Digitaalne näidikupaneel 12,3"
- Sensus Audio Premium Sound by Harman/Kardon (1033)
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" puutetundlik ekraan
- Võtmeta sõidukisüsteem
- Kattokiskot, kiiltävän mustat integroidut
- Alumiinivanteet 19" 5-spoke matt black dc (158)
- R-Design välimuspakett
- LED-esituled ja "thors hammer" LED-päevatuled
- Sisekujunduse Mesh alumiiniumviimistlus (440)
- R-Design polkimet
- Kojetaulun päälinen ja ovipaneelit keinonahkaa
- Musta sisäkatto (205)
- Nahkkattega võti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1969 cm³ |
| Võimsus: | 288 kW |
| Keskmine: | 2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 46 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 5.3 s |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4936 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2050 kg |
| Täismass: | 2620 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 205 €
Registreerimistasu: 664 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.