Peugeot 508
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 11.2020 | ||||||
| Mileage | 92 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Įkraunamas hibridas (benzinas/elektra) | ||||||
| Variklis | 1.6, 165 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | VR3F4DGZTKY230246 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 09.11.2026 | ||||||
Įranga
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 4/26, 90tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Navigatsioonisüsteem
- Parkimisandurid ees ja taga ning Visio Park 1 tagurduskaamera 180°
- ESP sõidukontrolli- ja ASR veojõukontrollisüsteem
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- 7,4 kW sõidukilaadija
- 1/3:2/3 suhtes allaklapitav tagaistme seljatugi
- Juhi ja kõrvalistuja elektriliselt reguleeritavad AGR-istmed ja 8-punktiline massaažifunktsioon
- Juhi ja esiistuja AGR-istmed: istmepõhja pikkuse reguleerimine ja elektriline istmepõhja kalde reguleerimine
- Sademõõtur
- Kuus turvapatja
- Elektriline seisupidur
- Elektrilised aknatõstukid ees ja taga
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Type 2 -laadimiskaabel
- Bluetooth-mobiilivalmidus
- Mirror Screen funktsioon
- Peugeot Connect -hädaabikõne ja teehoolduskõne
- Focal Premium Hi-Fi helisüsteem 515 W, 10 kõlarit
- 12,3" digitaalne näidikupaneel
- Audio- ja navigatsioonisüsteem 10.0" HD-puuteekraaniga
- Automaatne raamita tahavaatepeegel
- Laiendatud LED-sisevalgustus: LED-sisevalgustus + valgustatud jalaruum ees, meigipeegli valgustus, valgustatud topsihoidjad ees
- Pearl White (valge)
- LED-päevasõidutuled
- Peugeot Full LED Technology esituled
- Tumedad tagaklaasid
- Pack Drive Assist Pack Safety Plus & aktiivne kiirushoidik (ACC Stop & Go) ning sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pack Safety Plus Automaatne hädapidurdussüsteem ja kokkupõrkehoiatus (AEBS3), laiendatud liiklusmärkide tuvastus, pimenurga hoiatus, sõiduraja hoidmise süsteem tee ääre tuvastusega, kaugtulede abisüsteem ja juhi tähelepanu jälgimine
- Elektriliselt kere vastu pööratavad välispeeglid
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendatavad küljepeeglid
- Võtmeta lukustus ja käivitus
- Katuseraamid
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Įkraunamas hibridas (benzinas/elektra) |
| Cubic capacity: | 1.6 l |
| Cubic capacity: | 1598 cm³ |
| Power: | 165 kW |
| Average: | 1.5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 34 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 8.4 s |
| Maximum speed: | 240 km/h |
Body and seats
| Spalva: | Baltas |
| Body type: | Wagon |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 5 vnt |
| Length: | 4790 mm |
| Width: | 1860 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1876 kg |
| Technical max. mass: | 2290 kg |
| Max braked trailer weight: | 1340 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 745 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 83 €
Registration fee: 347 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.