Peugeot 508
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2020 | ||||||
| Läbisõit | 92 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 165 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VR3F4DGZTKY230246 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 09.11.2026 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Hooldusajalugu
- Viimeisin huolto: 4/26, 90tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Navigatsioonisüsteem
- Parkimisandurid ees ja taga ning Visio Park 1 tagurduskaamera 180°
- ESP sõidukontrolli- ja ASR veojõukontrollisüsteem
- Automaatne kahetsooniline kliimaseade
- 7,4 kW sõidukilaadija
- 1/3:2/3 suhtes allaklapitav tagaistme seljatugi
- Kuljettajan ja etumatkustajan sähkösäätöiset AGR-istuimet ja 8-pisteinen hierontatoiminto
- Juhi ja esiistuja AGR-istmed: istmepõhja pikkuse reguleerimine ja elektriline istmepõhja kalde reguleerimine
- Sademõõtur
- Kuus turvapatja
- Elektriline seisupidur
- Elektrilised aknatõstukid ees ja taga
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Type 2 -laadimiskaabel
- Bluetooth-mobiilivalmidus
- Mirror Screen funktsioon
- Peugeot Connect -hädaabikõne ja teehoolduskõne
- Focal Premium Hi-Fi helisüsteem 515 W, 10 kõlarit
- 12,3" digitaalne näidikupaneel
- Audio- ja navigatsioonisüsteem 10.0" HD-puuteekraaniga
- Automaatne raamita tahavaatepeegel
- Laiendatud LED-sisevalgustus: LED-sisevalgustus + valgustatud jalaruum ees, meigipeegli valgustus, valgustatud topsihoidjad ees
- Pearl White (valge)
- LED-päevasõidutuled
- Peugeot Full LED Technology esituled
- Tumedad tagaklaasid
- Pack Drive Assist Pack Safety Plus & aktiivne kiirushoidik (ACC Stop & Go) ning sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pack Safety Plus Automaatne hädapidurdussüsteem ja kokkupõrkehoiatus (AEBS3), laiendatud liiklusmärkide tuvastus, pimenurga hoiatus, sõiduraja hoidmise süsteem tee ääre tuvastusega, kaugtulede abisüsteem ja juhi tähelepanu jälgimine
- Elektriliselt kere vastu pööratavad välispeeglid
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendatavad küljepeeglid
- Võtmeta lukustus ja käivitus
- Katuseraamid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 165 kW |
| Keskmine: | 1.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 34 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.4 s |
| Tippkiirus: | 240 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4790 mm |
| Laius: | 1860 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1876 kg |
| Täismass: | 2290 kg |
| Haagis piduritega: | 1340 kg |
| Haagis piduriteta: | 745 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 83 €
Registreerimistasu: 347 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.