Mazda2 Hybrid
|
|||||||
| Būklė | Naudota | ||||||
| Initial reg. | 07.2024 | ||||||
| Mileage | 24 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 4 durys, 5 sėdimos vietos | ||||||
| Kuras | Hibridas (benzinas/elektra) | ||||||
| Variklis | 1.5, 85 kW | ||||||
| Transmisija | Automatinė | ||||||
| Pavara | Priekiniai varomieji ratai | ||||||
| VIN | YXX-471 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2028 | ||||||
Įranga
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Viimane hooldus: 5/26, 23tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Mäkketõusuabi (HLA)
- Tagumine parkimiskaamera
- Dünaamiline sõidustabiilsuskontroll (DSC)
- Automaatne kliimaseade
- Adaptiivne kiirushoidik (MBCC)
- Veojõukontrollisüsteem (TCS)
- Kaheastmeliselt soojendatavad esiistmed
- Eesmise keskse käetugi
- Juhiistme manuaalne kõrguse reguleerimine
- Tagaistmete kokkuklappimise funktsioon 60/40 suhtes
- Analoog armatuurlaud
- Esiklaasi puhastite vihmasensor
- Juhi ja reisija esi- ja külgturvapadjad, keskne turvapadi ees, turvakardinad ees ja taga
- Automaatne paigalhoidmise abisüsteem (Auto hold)
- Elektriline seisupidur (EPB)
- Nutikas linnapidurduse abisüsteem (SCBS)
- Elektriliselt reguleeritavad aknatõstukid ees
- Elektriliselt reguleeritavad aknatõstukid taga
- Nahkkattega multifunktsionaalne rool ja käigukangi nupp
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Kiirusepiiraja (ASL)
- 9" Multimeediasüsteem
- Automaatne E-Call Hädaabikõnesüsteem
- Bluetooth ühenduvus
- Haiuimeantenn
- USB-C & 12V Toiteallikas
- Rajal hoidmise abisüsteem (LKA)
- Rajal hoidmise abisüsteem (LDWS)
- Juhi ärkveloleku jälgimissüsteem (DAA)
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR)
- 6 Kõlariga audiosüsteem
- Juhtmevaba Apple CarPlay & juhtmevaba Android Auto
- FM/AM/DAB Raadio
- Hall sisekatuse polsterdus
- Istmete must kangaspolster
- Esitulede manuaalne kõrguse reguleerimine
- Automaatne esilaternate lülitus
- LED tagatuled
- Halogeen esituled
- Kaugtulede abi (HBC)
- Mustad küljepeeglite katted
- Tagaspoiler
- Soojendusega küljepeeglid
- Rehvirõhu jälgimissüsteem (TPMS)
- Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibridas (benzinas/elektra) |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1490 cm³ |
| Power: | 85 kW |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 87 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 9.7 s |
Body and seats
| Spalva: | Mėlynas |
| Body type: | Hatchback |
| Sėdimos vietos: | 5 vnt |
| Durys: | 4 vnt |
| Length: | 3940 mm |
| Width: | 1745 mm |
| Transporto priemonės tipas: | Lengvasis automobilis |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1190 kg |
| Technical max. mass: | 1615 kg |
| Max braked trailer weight: | 450 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 450 kg |
Additional information
The vehicle is located in the central warehouse. Delivery time is at least 7 daysMotor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 608 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.