Mazda2 Hybrid
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2024 | ||||||
| Läbisõit | 24 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.5, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JMZKBAC390A341158 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2028 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Kim Lostedt tel. 0504129510
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Viimeisin huolto: 5/26, 23tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Mäkilähtöavustin (HLA)
- Peruutuskamera takana
- Dynaaminen ajonvakautusjärjestelmä (DSC)
- Automaatne kliimaseade
- Adaptiivinen vakionopeussäädin (MBCC)
- Veojõukontrollisüsteem (TCS)
- 2-vaiheisesti lämmitettävät etuistuimet
- Eesmise keskse käetugi
- Juhiistme manuaalne kõrguse reguleerimine
- Tagaistmete kokkuklappimise funktsioon 60/40 suhtes
- Analoog armatuurlaud
- Esiklaasi puhastite vihmasensor
- Kuljettajan ja matkustajan etu- ja sivuturvatyynyt, keskiturvatyyny edessä, turvaverhot edessä ja takana
- Automaattinen paikallaanpitoavustin (Auto hold)
- Sähköinen pysäköintijarru (EPB)
- Älykäs kaupunkijarrutusavustin (SCBS)
- Sähkösäätöiset ikkunannostimet edessä
- Sähkösäätöiset ikkunannostimet takana
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi
- Rooli- ja kauguse reguleerimisega rool
- Nopeudenrajoitin (ASL)
- 9" Multimediajärjestelmä
- Automaattinen E-Call Hätäpuhelujärjestelmä
- Bluetooth ühenduvus
- Haiuimeantenn
- USB-C & 12V Virtalähde
- Rajal hoidmise abisüsteem (LKA)
- Rajal hoidmise abisüsteem (LDWS)
- Juhi ärkveloleku jälgimissüsteem (DAA)
- Liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR)
- 6 Kaiuttimen audiojärjestelmä
- Langaton Apple CarPlay & langaton Android Auto
- FM/AM/DAB Radio
- Harmaa sisäkattoverhoilu
- Istmete must kangaspolster
- Esitulede manuaalne kõrguse reguleerimine
- Automaatne esilaternate lülitus
- LED tagatuled
- Halogeen esituled
- Kaugtulede abi (HBC)
- Mustad küljepeeglite katted
- Tagaspoiler
- Soojendusega küljepeeglid
- Rengaspaineiden tarkkailujärjestelmä (TPMS)
- Elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Kaugjuhitav kesklukustus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1490 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 87 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 9.7 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 3940 mm |
| Laius: | 1745 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1190 kg |
| Täismass: | 1615 kg |
| Haagis piduritega: | 450 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 608 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.