Toyota Corolla Executive
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 04.2023 · Nīderlande |
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 1.8, 90 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Warranty | jah |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1800 cm³ |
| Power: | 90 kW |
| CO₂ emission: | 85 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1445 kg |
Similar offers
Toyota Corolla
2019, 132 554 km
16 500 €
177 €/month
Toyota Corolla
2019, 155 000 km
16 900 €
199 €/month
Toyota Corolla
2022, 204 005 km
17 099 €
191 €/month
Toyota Corolla
2019, 110 290 km
17 110 €
195 €/month
Toyota Corolla
2022, 208 985 km
17 699 €
197 €/month
Toyota Corolla
2021, 75 000 km
19 800 €
211 €/month