Toyota Celica
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 10.2001 · Igaunija |
| Body type | Coupe, 3 durvis, 4 sēdvietas |
| Degviela | Benzīns |
| Dzinējs | 1.8, 105 kW |
| Transmisija | Manuālā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.8 l |
| Cubic capacity: | 1794 cm³ |
| Power: | 105 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Zils |
| Body type: | Coupe |
| Sēdvietas: | 4 gab |
| Durvis: | 3 gab |
| Length: | 4335 mm |
| Width: | 1735 mm |
| Height: | 1315 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1175 kg |
| Technical max. mass: | 1565 kg |
| Load bearing capacity: | 390 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 585 kg |
| Wheelbase: | 2600 mm |
| Number of axles: | 2 |