Toyota Celica
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 10.2001 · Eesti |
| Keretüüp | Kupee, 3 ust, 4 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.8, 105 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1794 cm³ |
| Võimsus: | 105 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 4335 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Kõrgus: | 1315 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1175 kg |
| Täismass: | 1565 kg |
| Kandevõime: | 390 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 585 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |