Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 2000 cm³ |
| Power: | 141 kW |
| CO₂ emission: | 130 g/km |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Minivan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Technical max. mass: | 1505 kg |
Similar offers
Volkswagen Tiguan
2015, 192 342 km
9870 €
116 €/month
Škoda Superb
2017, 245 000 km
9900 €
117 €/month
Volkswagen Passat
2015, 277 240 km
9900 €
117 €/month
Nissan Qashqai
2016, 157 948 km
9900 €
117 €/month
Opel Grandland X
2018, 190 701 km
9980 €
117 €/month
Volkswagen Passat Variant
2016, 191 423 km
9990 €
118 €/month