Volkswagen Passat
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 03.2015 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 277 240 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Body type | Sedan, 4 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.4, 110 kW CZDA;CZEA | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | WVWZZZ3CZFE469816 | ||||||
| Reg. nr. | 430BNB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Automātiska apstāšanās funkcija
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda
- Elektriski atveramas/aizveramas bagāžas nodalījuma durvis: no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Aizmugurējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Spoguļi saules aizsargos: ar apgaismojumu
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1395 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| City fuel cons.: | 6.2 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 5 l/100 km |
| CO₂ emission: | 114 g/km |
| Maximum speed: | 220 km/h |
| Emission standard: | Euro 6 |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Sedan |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4767 mm |
| Width: | 1832 mm |
| Height: | 1441 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1479 kg |
| Technical max. mass: | 1970 kg |
| Load bearing capacity: | 491 kg |
| Max braked trailer weight: | 1600 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 700 kg |
| Wheelbase: | 2786 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Igati korralik ja mugav auto
Naisterahva käes olnud auto. Ülevaatus kehtib 04.2027. Olemas hooldusraamat.
Hind ei ole kivist!
Motor vehicle tax
Annual tax: 82 €
Registration fee: 301 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Passat
2015, 190 734 km
8100 €
96 €/month
Volkswagen Passat
2015, 152 300 km
10 100 €
119 €/month
Volkswagen Passat
2015, 189 742 km
10 299 €
122 €/month
Volkswagen Passat
2014, 256 000 km
6800 €
83 €/month
Volkswagen Passat Variant
2014, 286 000 km
7500 €
92 €/month
Volkswagen Passat
2014, 186 689 km
7600 €
93 €/month