Lexus ES 300 D
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 08.2022 · Igaunija |
| Body type | Wagon, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Dzinējs | 2.5, 131 kW |
| Transmisija | Automātiskā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Hibrīds (benzīns/elektrība) |
| Cubic capacity: | 2.5 l |
| Cubic capacity: | 2487 cm³ |
| Power: | 131 kW |
| City fuel cons.: | 6 l/100 km |
| Highway: | 4.3 l/100 km |
| Average: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emission: | 125 g/km |
| Maximum speed: | 180 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Zaļš |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4975 mm |
| Width: | 1865 mm |
| Height: | 1445 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1803 kg |
| Technical max. mass: | 2150 kg |
| Load bearing capacity: | 347 kg |
| Wheelbase: | 2870 mm |
| Number of axles: | 2 |