Lexus ES 300 D
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 08.2022 · Eesti |
| Keretüüp | Universaal, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Mootor | 2.5, 131 kW |
| Käigukast | Automaat |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2487 cm³ |
| Võimsus: | 131 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 125 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Roheline |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4975 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1445 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1803 kg |
| Täismass: | 2150 kg |
| Kandevõime: | 347 kg |
| Teljevahe: | 2870 mm |
| Sildade arv: | 2 |