Citroën C4
| Stāvoklis | Lietots |
| Pirmā reģ. | 06.2011 |
| Body type | Hatchback, 4 durvis, 5 sēdvietas |
| Degviela | Benzīns |
| Dzinējs | 1.4, 70 kW |
| Transmisija | Manuālā |
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa |
| Tehnoülevaatus | 25.06.2026 |
Sludinājums ir arhivēts
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.4 l |
| Cubic capacity: | 1397 cm³ |
| Power: | 70 kW |
| City fuel cons.: | 8.2 l/100 km |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emission: | 140 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 11.9 s |
| Maximum speed: | 182 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 4 gab |
| Length: | 4329 mm |
| Width: | 1789 mm |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1275 kg |
| Technical max. mass: | 1720 kg |
| Max braked trailer weight: | 1450 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 635 kg |