Citroën C4
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 06.2011 |
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta |
| Kütus | Bensiin |
| Mootor | 1.4, 70 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 25.06.2026 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1397 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.2 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 140 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 11.9 s |
| Tippkiirus: | 182 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4329 mm |
| Laius: | 1789 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1275 kg |
| Täismass: | 1720 kg |
| Haagis piduritega: | 1450 kg |
| Haagis piduriteta: | 635 kg |