Opel Signum
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2006 · Vācija | ||||||
| Mileage | 262 600 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.9, 88 kW Z19DTH | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | W0L0ZCF4871036706 | ||||||
| Reg. nr. | 826BRS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Imobilizators
Komforts
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Vējstikla mazgāšanas šķidruma līmeņa indikators
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse, aiz
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Tekstila apdare
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- Stereo: usb ports
- Skaļruņi: 6 gab
- Zemfrekvences skaļrunis
- Bluetooth
Lukturi
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors
Riepas un diski
- Rezerves ritenis
- Ziemas riepas: riepas ar radzēm
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Brauciena skaitītājs
- All 16" valuveljed, naastrehvidega.
- Kaasa tulevad 17" valuveljed suverehvidega (rehvid oleks aeg vahetada)
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.9 l |
| Cubic capacity: | 1910 cm³ |
| Power: | 88 kW |
| City fuel cons.: | 9.6 l/100 km |
| Highway: | 5.5 l/100 km |
| Average: | 7 l/100 km |
| CO₂ emission: | 189 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 12 s |
| Maximum speed: | 193 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Melns |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4670 mm |
| Width: | 1800 mm |
| Height: | 1460 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1605 kg |
| Technical max. mass: | 2130 kg |
| Load bearing capacity: | 525 kg |
| Weight of road train: | 3525 kg |
| Max braked trailer weight: | 1500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2830 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Opel Signum 1.9 CDTI — heaperemehelikult hooldatud, koheseid lisainvesteeringuid ei vaja.Väga ruumikas oma mõõtude kohta, usaldusväärne diisel, aus läbisõit 262 000 km.
Sisse on investeeritud 3. aastaga üle 3000 €. Hooldused tehtud õigeaegselt, õlid/filtrid vahetatud iga 10k km tagant. Kõik, mis piltidel näha, peegeldab auto tegelikku seisukorda.
Uus sidur ja kaksikmõõtmeline hooratas, roolilatt, pidurid. Hammasrihm vahetatudc215k. pealt. Vedrustus hooldatud. Vahetatud kuluvad osad nagu juhtliigendid ja rooliotsad. Kõik vahetatud paaride kaupa. Amordid/vedrud originaalid ja veel heas korras. Uus aku.
Mootor töötab ühtlaselt, ei suitse, õli ei söö, turbo korras.
Salong ja pagasiruum: tagaistmete mugav kokkupandavus, kõik elektriaknad ja tuled töökorras.
Android multimeediasüsteem + sisseehitatud subwoofer istme all.
Vead: leidub kasutusjälgi, nagu 20.aastasel autol ikka. Kõige hullem koht on piltidel. Konditsioneer töötab, aga vajab täitmist (vaikselt lekkib, eelmise aastaga sai tühjaks ca. 4 kuu möödudes).
-------------------------------
Opel Signum 1.9 CDTI — всегда вовремя обслужен, сиюминутных дополнительных вложений не требует.
Очень вместительный для своих размеров, надёжный дизель, честный пробег 262 000 км. За 3 года вложено более 3000 €. Обслуживание выполнялось вовремя, замена масла и фильтров каждые 10 000 км.
Проведённые работы: новое сцепление и маховик, рулевая рейка, тормоза, ремень ГРМ заменен на 215к. Подвеска обслужена: заменены все расходники, такие как рулевые наконечники и буксы. Амортизаторы и пружины оригинальные. Новый аккумулятор.
Двигатель работает ровно, не дымит, масло не расходует, турбина в порядке.
Салон и багажник: удобная трансформация задних сидений, все электростеклоподъёмники и фары в рабочем состоянии.
Мультимедиа Android + встроенный сабвуфер.
Недостатки: есть следы эксплуатации, как и подобает 20-ти летнему автомобилю. Кондиционер работает, но требует заправки (прошлым летом хватило на 4 месяца).
Motor vehicle tax
Annual tax: 94 €
Registration fee: 397 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen