Opel Signum
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2006 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 262 600 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 88 kW Z19DTH | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0L0ZCF4871036706 | ||||||
| Reg. nr. | 826BRS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa: 2 tk
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Android Auto: juhtmevaba
- Käed vabad süsteem
- Stereo: usb pesa
- Kõlarid: 6 tk
- Subwoofer
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: naastrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- All 16" valuveljed, naastrehvidega.
- Kaasa tulevad 17" valuveljed suverehvidega (rehvid oleks aeg vahetada)
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1910 cm³ |
| Võimsus: | 88 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 189 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 12 s |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4670 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1460 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1605 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Autorongi mass: | 3525 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2830 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Opel Signum 1.9 CDTI — heaperemehelikult hooldatud, koheseid lisainvesteeringuid ei vaja.Väga ruumikas oma mõõtude kohta, usaldusväärne diisel, aus läbisõit 262 000 km.
Sisse on investeeritud 3. aastaga üle 3000 €. Hooldused tehtud õigeaegselt, õlid/filtrid vahetatud iga 10k km tagant. Kõik, mis piltidel näha, peegeldab auto tegelikku seisukorda.
Uus sidur ja kaksikmõõtmeline hooratas, roolilatt, pidurid. Hammasrihm vahetatudc215k. pealt. Vedrustus hooldatud. Vahetatud kuluvad osad nagu juhtliigendid ja rooliotsad. Kõik vahetatud paaride kaupa. Amordid/vedrud originaalid ja veel heas korras. Uus aku.
Mootor töötab ühtlaselt, ei suitse, õli ei söö, turbo korras.
Salong ja pagasiruum: tagaistmete mugav kokkupandavus, kõik elektriaknad ja tuled töökorras.
Android multimeediasüsteem + sisseehitatud subwoofer istme all.
Vead: leidub kasutusjälgi, nagu 20.aastasel autol ikka. Kõige hullem koht on piltidel. Konditsioneer töötab, aga vajab täitmist (vaikselt lekkib, eelmise aastaga sai tühjaks ca. 4 kuu möödudes).
-------------------------------
Opel Signum 1.9 CDTI — всегда вовремя обслужен, сиюминутных дополнительных вложений не требует.
Очень вместительный для своих размеров, надёжный дизель, честный пробег 262 000 км. За 3 года вложено более 3000 €. Обслуживание выполнялось вовремя, замена масла и фильтров каждые 10 000 км.
Проведённые работы: новое сцепление и маховик, рулевая рейка, тормоза, ремень ГРМ заменен на 215к. Подвеска обслужена: заменены все расходники, такие как рулевые наконечники и буксы. Амортизаторы и пружины оригинальные. Новый аккумулятор.
Двигатель работает ровно, не дымит, масло не расходует, турбина в порядке.
Салон и багажник: удобная трансформация задних сидений, все электростеклоподъёмники и фары в рабочем состоянии.
Мультимедиа Android + встроенный сабвуфер.
Недостатки: есть следы эксплуатации, как и подобает 20-ти летнему автомобилю. Кондиционер работает, но требует заправки (прошлым летом хватило на 4 месяца).
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 94 €
Registreerimistasu: 397 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!