Volkswagen Multivan Highline 4Motion
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2016 · Vācija | ||||||
| Mileage | 206 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 7 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 2.0, 150 kW CXE | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Pilnpiedziņa | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZGH078535 | ||||||
| Reg. nr. | 152VHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: 4 gab, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Aklās zonas brīdinājums
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda: 2 gab
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana): dzinējs, salons, no tālvadības pults
- Gaisa kondicionēšana: klimata kontrole
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās kamera: aiz
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Elektriskās bīdāmās durvis: kreisajā pusē, pa labi
- Regulējama stūres kolonna
- Elektriski regulējami sēdekļi: ar atmiņu, priekšpuse
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Regulējams atzveltnes izliekums
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Komforta sēdekļi: priekšpuse, aiz
- Priekšējais roku balsts: regulējams
- Aizmugurējais roku balsts: regulējams
- Elektriskie logu pacēlāji
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Rullo žalūzijas uz durvīm
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Papildu salona apsilde
- Aizmugurējā loga apsilde
- Atsevišķa gaisa kondicionēšana aizmugurējiem sēdekļiem
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Ādas apdare: pelēks
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Automašīnas dators
- Stereo: oriģināls, usb ports, atmiņas kartes slots, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi: 7 gab
- Zemfrekvences skaļrunis
- CD atskaņotājs
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
- Iekļauti vieglmetāla diski
Cits
- Piekabes āķis: pārnēsājams
- Jumta rāmis
- Bagāžas pārsegs
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Kravas nostiprināšanas āķi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 2.0 l |
| Cubic capacity: | 1968 cm³ |
| Power: | 150 kW |
| City fuel cons.: | 7.5 l/100 km |
| Highway: | 6.1 l/100 km |
| Average: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emission: | 172 g/km |
| Maximum speed: | 199 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Bēšs |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 7 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4904 mm |
| Width: | 1904 mm |
| Height: | 1950 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 2571 kg |
| Technical max. mass: | 3080 kg |
| Load bearing capacity: | 509 kg |
| Weight of road train: | 5300 kg |
| Max braked trailer weight: | 2500 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3000 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Hästi hoitud väga hea varustusega auto. Toodud Saksamaalt 05/2021, Eestis 1 omanik.Kõik hooldused tehtud õigeaegselt, õli vahetatud vähemalt kord aastas.
Suurematest asjadest vahetatud:
hammasrihm (125 000 km)
hooratas, mootoripadjad (130 000)
esiamordid (162 000)
tagavedrud, roolivõimu pump, veepump (182 000)
02/2025 uued akud
04/2026 uus tuuleklaas
Teostatud täielik müraisolatsioon (lagi, seinad, põrand jne), paigaldatud kvaliteetsed Lazer lisakaugtuled, paigaldatud helivõimendi ja subwoofer ning vahetatud kõlarid paremate vastu.
Istmesoojendused ei tööta, ilmselt küttekontuurid katki (Webasto seisukütte tõttu pole kunagi puudust tundnud). Kõik muu töötab laitmatult.
Rooste sisuliselt puudub, kaks sõrmeotsa suurust täpikest esiustelt leidub.
Vahetust ei soovi.
Motor vehicle tax
Annual tax: 467 €
Registration fee: 1211 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Volkswagen Multivan
2016, 171 000 km
26 500 €
314 €/month
Volkswagen Multivan
2017, 166 000 km
29 000 €
344 €/month
Volkswagen Caravelle
2016, 294 300 km
17 000 €
200 €/month
Volkswagen Transporter
2015, 214 700 km
19 990 €
237 €/month
Volkswagen T6 Caravelle
2016, 284 000 km
21 000 €
247 €/month
Volvo XC90
2015, 152 700 km
25 499 €
300 €/month