Volkswagen Multivan
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 204 000 km | ||||||
| Varustustase | Highline 4Motion | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 150 kW CXE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WV2ZZZ7HZGH078535 | ||||||
| Reg. nr. | 152VHJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 4 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa: 2 tk
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Elektrilised liuguksed: vasakul, paremal
- Reguleeritav roolisammas
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: reguleeritav
- Käetugi taga: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Rulookardinad ustel
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Laepolster: hele, tekstiil
- Nahkpolster: hall
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid: 7 tk
- Subwoofer
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Katuseraam
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 6.1 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 172 g/km |
| Tippkiirus: | 199 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4904 mm |
| Laius: | 1904 mm |
| Kõrgus: | 1950 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2571 kg |
| Täismass: | 3080 kg |
| Kandevõime: | 509 kg |
| Autorongi mass: | 5300 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hästi hoitud väga hea varustusega auto. Toodud Saksamaalt 05/2021, Eestis 1 omanik.Teostatud täielik müraisolatsioon (lagi, seinad, põrand jne), paigaldatud kvaliteetsed Lazer lisakaugtuled, paigaldatud helivõimendi ja subwoofer ning vahetatud kõlarid paremate vastu. Aasta tagasi paigaldatud uued akud.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 467 €
Registreerimistasu: 1211 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Volkswagen Caravelle
2016, 294 300 km
17 000 €
198 €/kuus
Volkswagen Transporter
2015, 214 700 km
19 990 €
237 €/kuus
Volkswagen T6 Caravelle
2016, 284 000 km
21 000 €
245 €/kuus
Volvo XC90
2017, 158 700 km
29 600 €
349 €/kuus
Land Rover Discovery
2018, 120 000 km
31 000 €
350 €/kuus
Audi Q7
2015, 208 000 km
32 500 €
379 €/kuus