Volvo FH
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2019 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 845 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | 460TC | ||||||
| Body type | Sadul, 2 durvis, 2 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 12.8, 345 kW D13K460 T2600 | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| Reg. nr. | 800ECR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Seller: Einar A
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- ABS bremzes
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Vilces kontrole
- Elektroniskā stāvbremze
- Imobilizators
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Pneimatiskā piekare
- Regulējama piekare
- 12 V kontaktligzda
- USB
- Priekšsildīšana (priekšsildīšana)
- Gaisa kondicionēšana
- Kruīza kontrole
- Regulējama stūres kolonna
- Priekšējais roku balsts
- Elektriskie logu pacēlāji
- Iekštelpu durvju apgaismojums
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Centrālā atslēga
- Papildu salona apsilde
Salons
- Kāju paklājiņi
Multimēdija
- Ekrāns
- Navigācijas ierīce
- Brīvroku sistēma
- Stereo
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi
- Miglas lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Priekšējo lukturu mazgātāji
- Papildu gaismas
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 12.8 l |
| Cubic capacity: | 12777 cm³ |
| Power: | 345 kW |
| Maximum speed: | 90 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Sarkans |
| Body type: | Sadul |
| Sēdvietas: | 2 gab |
| Durvis: | 2 gab |
| Length: | 5990 mm |
| Width: | 2550 mm |
| Height: | 4000 mm |
| Vehicle category: | N3 |
| Transportlīdzekļa tips: | Truck |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 8326 kg |
| Technical max. mass: | 21000 kg |
| Load bearing capacity: | 9674 kg |
| Max braked trailer weight: | 38055 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 3800 mm |
| Number of axles: | 2 |
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.