Volvo FH
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 845 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | 460TC | ||||||
| Keretüüp | Sadul, 2 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 12.8, 345 kW D13K460 T2600 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Reg. nr. | 800ECR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Müüja: Einar A
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- 12V pistikupesa
- USB
- Seisuküte (eelsoendus)
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus
- Salongi lisasoojendus
Sisustus
- Jalamatid
Multimeedia
- Ekraan
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Stereo
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
- Lisatuled
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 12.8 l |
| Kubatuur: | 12777 cm³ |
| Võimsus: | 345 kW |
| Tippkiirus: | 90 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Sadul |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 5990 mm |
| Laius: | 2550 mm |
| Kõrgus: | 4000 mm |
| Sõiduki kategooria: | N3 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 8326 kg |
| Täismass: | 21000 kg |
| Kandevõime: | 9674 kg |
| Haagis piduritega: | 38055 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3800 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.