BMW 330
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 11.2005 · Itālija | ||||||
| Mileage | 446 000 km | ||||||
| Body type | Wagon, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 3.0, 170 kW 306D3 | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Aizmugurējā piedziņa | ||||||
| VIN | WBAVU91000KT00586 | ||||||
| Reg. nr. | 919BPJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni: 4 gab, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Vilces kontrole
- Imobilizators
- Bremzes: keramikas
- Kalnu bremze
Komforts
- Atdzesēta cimdu kaste: priekšpuse
- 12 V kontaktligzda: 1 gab
- Gaisa kondicionēšana: 1 zone, klimata kontrole, gaisa kondicionēšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole
- Parkošanās sensori: aiz
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, sporta stūre
- Augstumā regulējami sēdekļi
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Priekšējais roku balsts: regulējams, ar krūtīm, ar dzesēšanu
- Aizmugurējais roku balsts: ar krūtīm
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse, aiz
- Tonēti stikli
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: tekstils
- Bagāžnieka paklājiņš: tekstils
- Krūzīšu turētāji: aiz
- Pārnesumu sviras kloķis
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Informācijas panelis
- Centrālā konsole: ādas pārklājums
- Virsraksts: spilgts, tekstils
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse
- Navigācijas ierīce: ar karti
- Automašīnas dators
- Automašīnas tālrunis
- Stereo: oriģināls, usb ports, aux ieeja
- Audio pastiprinātājs
- Skaļruņi
- CD atskaņotājs
- DVD atskaņotājs
- Balss vadība
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji
- Aizmugurējie lukturi
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Lukturu korektors: automātiska
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
Cits
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Salona un bagāžas nodalījuma atdalošais tīkls
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 3.0 l |
| Cubic capacity: | 2993 cm³ |
| Power: | 170 kW |
| City fuel cons.: | 8.8 l/100 km |
| Highway: | 5.8 l/100 km |
| Average: | 7.6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 60 l |
| CO₂ emission: | 179 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 6.2 s |
| Maximum speed: | 260 km/h |
| Emission standard: | Euro 4 |
Body and seats
| Krāsa: | Sudrabains |
| Body type: | Wagon |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4520 mm |
| Width: | 1817 mm |
| Height: | 1418 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1690 kg |
| Technical max. mass: | 2140 kg |
| Load bearing capacity: | 450 kg |
| Max braked trailer weight: | 1800 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 750 kg |
| Wheelbase: | 2760 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Müügiks pakkuda ökonoomne, kuid väle BMW E91 330d M57N2 manuaal.Suur jõudlus, legendaarne töökindlus ja kuuekäiguline manuaal mis teevad igast sõidust korraliku elamuse.
Auto toodi Eestisse 2015a Itaaliast, kus oli autol ainult üks omanik 10 aastat(2005-2015).
Eestis olen mina autol teine omanik.
-Adaptiivsed Xenon tuled kurvitule funktsiooniga
-Püsikiirusehoidja
-Suure ekraaniga CCC
-AUX sisend
-Parkimisandurid taga
-Sportrool
-Ustelinkidel valgustused
Autot on hooldatud vastavalt vajadusele, millegi pealt kokku hoitud pole.
Vastavalt auto vanusele leidub kerel iluvigu.
On olemas ja toimivad nii EGR kui ka DPF. Chipitud pole.
Mootoriõli on vahetatud iga 10tkm.
Viimane mootoriõlivahetus oli 14.märts 2026 (446 000km).
Suuremad tehtud tööd autol viimase aasta jooksul on:
20.01.25 Kardaanivahepuki ja käigukasti leevenudse vahetus
12.03.25 Käsipiduri taastamine(uus tross, klotsid). Uued tagumised pidurikettad ja klotsid(ATE keraamika)
10.04.25 Tagumised rattalaagrid + ABS andurid. Tagasilla puksid
04.06.25 OÜ Digiledis CCC ploki taastamine
13.06.25 Klapikambrikaane tihend. Veepump. Sisselaske kollektori tihendid, pihustiseibid
25.06.25 Uus radiaator
30.06.25 Uus väntvõlli rullik/harmooniline balanseerija.
14.09.25 Esimesed pidurikettad+klotsid(ATE keraamika.) Kütusefilter
25.09.25 Esisilla kapitaalremont. Alumine vasak/parem tagumine/esimene õõts. Esimene vasak/parem stabika otsavarras. Tagumine kokkujooksu varras. Tagumine kokku lahku puks. Eksentrik+poldi komplekt külgkaldele. Välimine vasak/parem rooliots
13.10.25 Uued 2x D1S Philips X-tremeVision Xenon HID, 2x H7 Philips Ultinon Pro6000 Boost LED
09.01.26 Eelsüüte küünalde releeplokk(HUCO)
Hetkel on autol all 225/45 R17 Hankook WiNter i*cept RS3 rehvid mis on ühe talve sõitnud.
Exchange option
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 326 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
LHV Car Loan
MOGO autolaen
A car loan is suitable for purchasing a used car, motorcycle, trailer, caravan, or watercraft. You can also use the loan to cover repair work and other vehicle-related expenses, such as buying tyres or additional equipment.
You do not need to have an LHV bank account to submit an application. Submitting the application is free of charge and does not obligate you to sign an agreement.