BMW 330
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2005 · Itaalia | ||||||
| Läbisõit | 446 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 170 kW 306D3 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAVU91000KT00586 | ||||||
| Reg. nr. | 919BPJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 4 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid: keeraamilised
- Mägipidur
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa: 1 tk
- Kliimaseade: 1 tsoon, kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga, jahutusega
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Pagasiruumi matt: tekstiil
- Topsihoidjad: taga
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
- DVD mängija
- Hääljuhtimine
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasi võrk pakiruumis
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 60 l |
| CO₂ emissioon: | 179 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 6.2 s |
| Tippkiirus: | 260 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4520 mm |
| Laius: | 1817 mm |
| Kõrgus: | 1418 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1690 kg |
| Täismass: | 2140 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Haagis piduritega: | 1800 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2760 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müügiks pakkuda ökonoomne, kuid väle BMW E91 330d M57N2 manuaal.Suur jõudlus, legendaarne töökindlus ja kuuekäiguline manuaal mis teevad igast sõidust korraliku elamuse.
Auto toodi Eestisse 2015a Itaaliast, kus oli autol ainult üks omanik 10 aastat(2005-2015).
Eestis olen mina autol teine omanik.
-Adaptiivsed Xenon tuled kurvitule funktsiooniga
-Püsikiirusehoidja
-Suure ekraaniga CCC
-AUX sisend
-Parkimisandurid taga
-Sportrool
-Ustelinkidel valgustused
Autot on hooldatud vastavalt vajadusele, millegi pealt kokku hoitud pole.
Vastavalt auto vanusele leidub kerel iluvigu.
On olemas ja toimivad nii EGR kui ka DPF. Chipitud pole.
Mootoriõli on vahetatud iga 10tkm.
Viimane mootoriõlivahetus oli 14.märts 2026 (446 000km).
Suuremad tehtud tööd autol viimase aasta jooksul on:
20.01.25 Kardaanivahepuki ja käigukasti leevenudse vahetus
12.03.25 Käsipiduri taastamine(uus tross, klotsid). Uued tagumised pidurikettad ja klotsid(ATE keraamika)
10.04.25 Tagumised rattalaagrid + ABS andurid. Tagasilla puksid
04.06.25 OÜ Digiledis CCC ploki taastamine
13.06.25 Klapikambrikaane tihend. Veepump. Sisselaske kollektori tihendid, pihustiseibid
25.06.25 Uus radiaator
30.06.25 Uus väntvõlli rullik/harmooniline balanseerija.
14.09.25 Esimesed pidurikettad+klotsid(ATE keraamika.) Kütusefilter
25.09.25 Esisilla kapitaalremont. Alumine vasak/parem tagumine/esimene õõts. Esimene vasak/parem stabika otsavarras. Tagumine kokkujooksu varras. Tagumine kokku lahku puks. Eksentrik+poldi komplekt külgkaldele. Välimine vasak/parem rooliots
13.10.25 Uued 2x D1S Philips X-tremeVision Xenon HID, 2x H7 Philips Ultinon Pro6000 Boost LED
09.01.26 Eelsüüte küünalde releeplokk(HUCO)
Hetkel on autol all 225/45 R17 Hankook WiNter i*cept RS3 rehvid mis on ühe talve sõitnud.
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 326 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.