Toyota Yaris
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 01.2005 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 231 000 km | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.3, 64 kW 2SZ-FE | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VNKKL12310A158751 | ||||||
| Reg. nr. | 778AUA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ABS bremzes
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar tilpuma sensoru
Komforts
- 12 V kontaktligzda
- Gaisa kondicionēšana: gaisa kondicionēšana
- Atpakaļskata spogulis: virtuāls
- Digitālais instrumentu panelis
- Regulējama stūres kolonna: augstums
- Stūre: ādas pārklājums
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Pasažiera sēdekļa atzveltne nolokās
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Elektriskie logu pacēlāji: priekšpuse
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Tekstila apdare
Multimēdija
- CD atskaņotājs
Riepas un diski
- Skaistuma vairogi
- Rezerves ritenis
- Vasaras riepas
- Iekļautas ziemas riepas: riepas ar radzēm
Cits
- Priekšējie un aizmugurējie dubļu sargi
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.3 l |
| Cubic capacity: | 1298 cm³ |
| Power: | 64 kW |
| City fuel cons.: | 5 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 42 l |
| Maximum speed: | 175 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 3775 mm |
| Width: | 1660 mm |
| Height: | 1500 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 995 kg |
| Technical max. mass: | 1385 kg |
| Load bearing capacity: | 390 kg |
| Max braked trailer weight: | 900 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 400 kg |
| Wheelbase: | 2370 mm |
| Number of axles: | 2 |
Papildu informācija
Heas tehnilises korras.
Tehniliselt heas seisukorras. Väike kütusekulu.
Motor vehicle tax
Annual tax: 50 €
Registration fee: 251 €
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
MOGO autolaen