Toyota Yaris
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2005 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 231 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.3, 64 kW 2SZ-FE | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VNKKL12310A158751 | ||||||
| Reg. nr. | 778AUA | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Tahavaatepeegel: virtuaalne
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: nahkkattega
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- CD mängija
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Varuratas
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.3 l |
| Kubatuur: | 1298 cm³ |
| Võimsus: | 64 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 42 l |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3775 mm |
| Laius: | 1660 mm |
| Kõrgus: | 1500 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 995 kg |
| Täismass: | 1385 kg |
| Kandevõime: | 390 kg |
| Haagis piduritega: | 900 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
| Teljevahe: | 2370 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas tehnilises korras.
Tehniliselt heas seisukorras. Väike kütusekulu.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 251 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!