SEAT Leon
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2013 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 183 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | FR | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 132 kW CJSA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ5FZER016584 | ||||||
| Reg. nr. | 950BKD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Eesti auto
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1798 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 137 g/km |
| Tippkiirus: | 226 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4263 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1310 kg |
| Täismass: | 1820 kg |
| Kandevõime: | 510 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 650 kg |
| Teljevahe: | 2618 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Eesti auto, Kahed veljed
- Sõiduk on puhas ja tehniliselt korras- Viimane korraline hooldus on tehtud 11/2025 Forssis, mille käigus vahetati ka mootoriketi komplekt
- Auto on Eestist uuena ostetud
- Sõidukiga tuleb kaasa lisakomplekt 16" valuvelgi uute naastrehvidega
- Korralikult hooldatud ning enamik remonttööde ja hoolduste arveid on kaasas
Hooldused:
' 17 592 km - 21.05.2014
' 28 298 km - 15.12.2014
' 48 547 km - 25.11.2015
' 66 593 km - 03.11.2016
' 82 157 km - 15.08.2017
' 99 095 km - 26.07.2018
' 115 555 km - 29.07.2019
' 130 774 km - 06.08.2020
' 150 161 km - 25.08.2021
' 154 929 km - 29.03.2022
' 166 904 km - 06.04.2023
' 172 233 km - 13.03.2024
' 177 188 km - 07.03.2025
' 181 171 km - 06.11.2025
- Mootorsõiduki registreerimismaks 373€ lisandub hinnale, aastamaks 104€ tasutud ja sisaldub hinnas.
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Если вы заинтересованы, пожалуйста, позвоните заранее, мы находимся по адресу Akadeemia tee 33, Tallinn
RUS +372 53574654
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 104 €
Registreerimistasu: 372 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.