Renault Express
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 09.2022 | ||||||
| Mileage | 122 000 km | ||||||
| Body type | Minivan, 3 durvis | ||||||
| Degviela | Dīzelis | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 70 kW | ||||||
| Transmisija | Manuālā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| VIN | VF1RJK00969766943 | ||||||
| Reg. nr. | 387DPS | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs
- Drošības spilveni
- ABS bremzes
Komforts
- Ārējie spoguļi: elektrisks
- Centrālā atslēga
Salons
- Kāju paklājiņi
- Tekstila apdare
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Dīzelis |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1461 cm³ |
| Power: | 70 kW |
Body and seats
| Krāsa: | Balts |
| Body type: | Minivan |
| Durvis: | 3 gab |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1425 kg |
| Technical max. mass: | 2002 kg |
| Load bearing capacity: | 577 kg |
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
MOGO autolaen
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.
Similar offers
Renault Express
2022, 119 160 km
12 900 €
138 €/month
Citroën C3
2022, 127 565 km
10 899 €
117 €/month
Kia cee'd / Ceed
2020, 123 401 km
10 900 €
117 €/month
Citroën Berlingo
2020, 140 473 km
10 900 €
117 €/month
Toyota Proace City
2021, 127 242 km
10 990 €
118 €/month
Ford Focus
2021, 181 272 km
11 199 €
125 €/month