Renault Express
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 122 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 70 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF1RJK00969766943 | ||||||
| Reg. nr. | 387DPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ABS pidurid
Mugavus
- Välispeeglid: elektrilised
- Kesklukustus
Sisustus
- Jalamatid
- Tekstiilpolster
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1461 cm³ |
| Võimsus: | 70 kW |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 2 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4393 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Kõrgus: | 1805 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1425 kg |
| Täismass: | 2002 kg |
| Kandevõime: | 577 kg |
| Autorongi mass: | 3202 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 685 kg |
| Teljevahe: | 2812 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 474 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Renault Express
2022, 119 160 km
10 900 €
118 €/kuus
Renault Express
2022, 130 000 km
10 900 €
118 €/kuus
Renault Express
2022, 104 066 km
12 250 €
132 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2020, 123 895 km
10 900 €
118 €/kuus
Fiat Doblo
2021, 85 000 km
11 500 €
123 €/kuus
Peugeot Partner
2020, 166 000 km
11 950 €
134 €/kuus