Škoda Fabia
|
|||||||
| Stāvoklis | Lietots | ||||||
| Pirmā reģ. | 12.2025 · Igaunija | ||||||
| Mileage | 6 000 km Servisa grāmatiņa |
||||||
| Komplektācija | Monte Carlo | ||||||
| Body type | Hatchback, 5 durvis, 5 sēdvietas | ||||||
| Degviela | Benzīns | ||||||
| Dzinējs | 1.5, 110 kW DXD | ||||||
| Transmisija | Automātiskā | ||||||
| Piedziņa | Priekšējā piedziņa | ||||||
| Warranty | 15.12.2030 või 150 000 | ||||||
| VIN | TMBEK6PJ3T4057162 | ||||||
| Reg. nr. | 188DLC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2029 | ||||||
Aprīkojums
Drošība un aizsardzība
- Stūres pastiprinātājs: ātruma jutīgs
- Drošības spilveni: 5 gab, iespēja izslēgt pasažiera drošības spilvenu
- Sānu aizkaru drošības spilveni
- Drošības jostu spriegotāji
- Drošības jostas atgādinājums: priekšpuse, aiz
- ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums: priekšpuse, aiz
- Bērnu slēdzene
- Papildu bremžu lukturis
- ABS bremzes
- Avārijas bremzēšanas signāli
- Automātiskā bremzēšanas sistēma
- Transportlīdzekļa stabilitātes kontrole
- Joslas noturēšanas palīgsistēma
- Joslas maiņas palīgsistēma
- Vilces kontrole
- Vadītāja noguruma noteikšanas sistēma
- Ārkārtas izsaukumu sistēma eCall
- Imobilizators
- Signalizācijas sistēma: ar slīpuma sensoru, ar tilpuma sensoru
- Bremzēšanas spēka monitors
- Sadursmes novēršanas bremzēšanas sistēma
Komforts
- Elektriski apsildāms vējstikls
- 12 V kontaktligzda: 1 gab
- USB: 4 gab
- Bezatslēgas atvēršana un aizvēršana: par lietotni
- Bezatslēgas iedarbināšana
- Ārējie spoguļi: elektrisks, ar apkuri, pašaptumšojošs, salokāms
- Atpakaļskata spogulis: pašaptumšojošs
- Kruīza kontrole: adaptīvs
- Parkošanās sensori: priekšpuse, aiz
- Priekšējie lukturi ar funkciju “Follow Me Home”
- Digitālais instrumentu panelis: 10,25 toll
- Bezvadu tālruņa uzlāde
- Regulējama stūres kolonna: augstums, dziļums
- Stūre: daudzfunkcionāls, ādas pārklājums, ar apkuri, sporta stūre
- Sēdekļu sildītāji: priekšpuse
- Nolokāma aizmugurējā sēdekļa atzveltne
- Sporta sēdekļi: priekšpuse
- Priekšējais roku balsts: ar krūtīm
- Spoguļi saules aizsargos: 2 gab, ar apgaismojumu
- Prožektori
- Start-stop sistēma
- Āra temperatūras displejs
- Lietus sensors
- Centrālā atslēga: ar tālvadības pulti
- Aizmugurējā loga apsilde
Salons
- Dekoratīvās līstes salonā
- Kabatas priekšējo sēdekļu atzveltnēs
- Kāju paklājiņi: gumija, tekstils
- Krūzīšu turētāji: priekšpuse
- Pārnesumu sviras kloķis: ādas pārklājums
- Rokas bremzes svira: ādas pārklājums
- Virsraksts: tumšs
- Tekstila apdare
- Apgaismojuma pakete
Multimēdija
- Ekrāns: priekšpuse, skārienjutīgs
- Apple CarPlay: bezvadu
- Android Auto: bezvadu
- Brīvroku sistēma
- DAB radio
- Stereo: oriģināls, usb ports
- Skaļruņi: 6 gab
- Bluetooth
Lukturi
- Dienas gaitas lukturi: led
- Pagriezienu gaismas
- Miglas lukturi
- Virzienrādītāji: led
- Aizmugurējie lukturi: led
- Automātiskās dienas gaitas gaismas
- Tālās gaismas palīgsistēma
- Priekšējo lukturu mazgātāji
Riepas un diski
- Riepu spiediena kontroles sistēma
- Riepu remonta komplekts
- Ziemas riepas: vissezonas riepas
- Vieglmetāla diski
- Iekļautas vasaras riepas
Cits
- Bagāžas pārsegs
- Bagāžas tīkls bagāžniekā
- Kravas nostiprināšanas āķi
- Brauciena skaitītājs
Technical details
Mootor ja kütus
| Fuel: | Benzīns |
| Cubic capacity: | 1.5 l |
| Cubic capacity: | 1498 cm³ |
| Power: | 110 kW |
| Highway: | 4.9 l/100 km |
| Average: | 5.6 l/100 km |
| Fuel tank capacity: | 40 l |
| CO₂ emission: | 121 g/km |
| Acceleration 0-100 km/h: | 8 s |
| Maximum speed: | 222 km/h |
Body and seats
| Krāsa: | Pelēks |
| Body type: | Hatchback |
| Sēdvietas: | 5 gab |
| Durvis: | 5 gab |
| Length: | 4125 mm |
| Width: | 1780 mm |
| Height: | 1464 mm |
| Vehicle category: | M1 |
| Transportlīdzekļa tips: | Vieglā automašīna |
Weights, trailer, wheelbase
| Kerb mass: | 1268 kg |
| Technical max. mass: | 1670 kg |
| Load bearing capacity: | 402 kg |
| Max braked trailer weight: | 1200 kg |
| Max unbraked trailer weight: | 610 kg |
| Wheelbase: | 2551 mm |
| Number of axles: | 2 |
| Wheel formula: | 4x2 |
Motor vehicle tax
Annual tax: 62 €
Registration fee: 775 €
Paid
The registration fee for this vehicle has been paid, and the buyer does not need to pay the registration fee again when purchasing the vehicle.
The calculated values are indicative. If you would like more detailed information about car tax, click here.
Seller's details
Vehicle background check
Avoid expensive problems by checking the car’s history.
- Accidents
- Mileage history
- Technical inspections
- Damages
- Images
- Safety recalls by manufacturer
- Ownership changes
- Theft records
Vehicle pre-purchase inspection
During a pre-purchase inspection, an independent expert checks the technical condition of the car.
-
Quick check
40 point test
-
Regular check
70 point test, long test drive, diagnostics, history check, accident detection
-
Premium check
100-point test, long test drive, diagnostics, history check, inspection at the technical inspection point
Coop Pank Car Leasing
LHV Car Loan
Car leasing made easy
Enjoy freedom behind the wheel by financing your new vehicle the quick and easy way. You mightn’t even have to make a downpayment! Coop Pank’s leasing service is ideal for the worry-free purchase of a car, van, ATV or motorbike. Simply fill in the application form on the website, at a branch or at the dealership and we’ll make you an offer within 3 days.