Škoda Fabia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2025 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 6 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Varustustase | Monte Carlo | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 110 kW DXD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 15.12.2030 või 150 000 | ||||||
| VIN | TMBEK6PJ3T4057162 | ||||||
| Reg. nr. | 188DLC | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2029 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: 5 tk, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa: 1 tk
- USB: 4 tk
- Võtmeta avamine ja sulgemine: appist
- Võtmeta käivitus
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel: 10,25 toll
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Peeglid päikesesirmides: 2 tk, valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Tekstiilpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay: juhtmevaba
- Android Auto: juhtmevaba
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid: 6 tk
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Rehviparanduse komplekt
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
Muu
- Pagasikate
- Pagasi võrk pakiruumis
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1498 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 40 l |
| CO₂ emissioon: | 121 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8 s |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4125 mm |
| Laius: | 1780 mm |
| Kõrgus: | 1464 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1268 kg |
| Täismass: | 1670 kg |
| Kandevõime: | 402 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2551 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 62 €
Registreerimistasu: 775 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.